bgrnd

Projekto
autoriai

Išskirtiniai būstai. Konversijos menas. Netradiciniai verslo sprendimai. Esame įsimintinų, aukštesnę vertę kuriančių projektų pradininkai. Siekiame edukuoti visuomenę ir rinką, nes tikime, kad inovacijos ir technologijos yra vertingiausios tuomet, kai yra naudojamos. Tuo vadovaujamės patys, savo kelyje kartais klystame, bet visada mokomės ir augame.

VALDYTOJAS

CITUS
creators

Kareivių 5 arba MŪNAI by CITUS - tai projektas užduosiantis gaires visai teritorijos tarp Kareivių, Verkių, Kalvarijų ir Lukšio gatvių konversijai. Buvusio Medžio centro sandėlių teritorijos urbanistinė koncepcija ne tik pasiūlo naują mastelį, kuria perimetrinį užstatymo principą, įveda aiškią kvartalinę struktūrą, bet ir tampa atskaitos tašku visuomeninių erdvių atsiradimui. Tikime, kad ši miesto dalis taps gyva, sukurianti naują tvarią aplinką vieta, ateityje susijungsianti su kitomis atsinaujinančiomis Šiaurės miestelio erdvėmis į bendrą visumą.

ARCHITEKTAS VYTENIS GERLIAKAS

EVENTUS PRO
creators

Pasiteirauti

Užklausa sėkmingai išsiųsta.

Netrukus su Jumis susisieksime!

0
0
0
0
0
0
0
0

DAUGIAU YOUTUBE

PAŽINK PROJEKTĄ PER 2 minutes

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia . Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.