Saugumo garantas

Darydami vieną didžiausių gyvenimo investicijų – įsigydami naują būstą – norime jaustis užtikrinti. Todėl CITUS savo klientams siūlo finansinių sąlygų paketą „Saugumo garantas“, kuris leidžia savo svajonių būstą įsigyti ir sprendimą priimti būnant ramiems dėl ateities.

 

PASIŪLYMŲ PAKETĄ „SAUGUMO GARANTAS“ SUDARO DU NEAPIBRĖŽTUMĄ MAŽINANTYS ŽINGSNIAI:

1. Lengvas startas.Sumokėkite pirmąją 3000 EUR įmoką, o likusią pradinio įnašo dalį išskaidysime iki notarinės sutarties pasirašymo. 

 

2. Užtikrinta kelionė. Jei susiklostytų situacija, kad 3 didieji Lietuvos bankai nesutiktų finansuoti rezervuoto būsto, iš sutarties galėtumėte pasitraukti, nepatirdami papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

 

3. Sklandus posūkis. Jei jūsų rezervuoto buto kaina iki notarinio sandorio sumažėtų daugiau nei 5 proc. (vertinant pagal NT rinkos vertinimų ir analitikos įmonės „Ober–Haus“ skaičiuojamą kainų indeksą) ir dėl šios priežasties pasirinktumėte netęsti sandorio, dėl to taip pat nepatirtumėte papildomų nuostolių: jau įnešti pinigai būtų grąžinti, jokios sankcijos nebūtų taikomos.

Pasiteirauti

Užklausa sėkmingai išsiųsta.

Netrukus su Jumis susisieksime!

0
0
0
0
0
0
0
0

DAUGIAU YOUTUBE

PAŽINK PROJEKTĄ PER 2 minutes

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau apie slapukus skaitykite čia . Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.